Materiały promocyjne

Materiały promocyjne

Wiemy jak ważna jest prezentacja produktu w internecie dlatego partnerom prowadzącym sprzedaż w tym kanale umożliwiamy wykorzystanie:

  • opisów produktów,
  • tabel z parametrami produktów,
  • infografik produktowych, przykład znajduję się pod tym linkiem. Obecnie infografiki dostępne są dla kategorii: aparaty, desktopy, drukarki, dyski twarde, karty graficzne, notebooki, monitory, smartphony, tablety, telewizory. Dodatkowo mogą Państwo wygenerować infografikę z adresem swojej strony lub nazwą firmy. W tym celu należy na stronie produktu w ABonline kliknąć w link „Pobierz infografikę” (Jest umieszczony na po prawej stronie w sekcji „informacje”),
  • prezentacji produktów w 360° przykład takiej prezentacji znajdą Państwo na stronie 360.ab.pl obecnie w AB jest dostęp do około 10 000 prezentacji tego typu.

Jak zacząć?

Dostęp do wszystkich wymienionych wyżej materiałów dostępny jest na ABonline.pl. Istnieje również możliwość ich automatycznego dodania ich do sklepu internetowego za pomocą protokołu XML lub integratora InteShop. Więcej informacji pod linkami XML oraz InteShop.

Ile to kosztuje? 

Dostęp do opisów, tabel z parametrami oraz infografik jest bezpłatny.

Dostęp do prezentacji 360° jest płatny i wymaga podpisania aneksu. Koszt uzależniony jest od liczby uruchomień prezentacji, czyli kliknięcia przycisku „play” przez użytkownika. Jedno uruchomienie to koszt 0,01 zł (jeden grosz).

Z kim się kontaktować?

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z prezentacji 360° prosimy o wiadomość na adres: ecommerce@ab.pl