NASZE TECHNOLOGIE

Jak sprzedawać z AB przez Internet?

Niezależnie czy posiadasz już sklep internetowy czy dopiero zamierzasz go otworzyć,

mamy dla Ciebie szereg rozwiązań, które pozwolą na integrację Twojego binzesu z ofertą produktową i usługami AB.

Bramka XML

Prowadzisz już sklep internetowy? Jeśli tak, to proponujemy Ci wdrożenie doskonałego rozwiązania jakim jest bramka XML, która umożliwia sklepom internetowym pobieranie danych z centralnego systemu AB.

ZA POMOCĄ BRAMKI XML JAKO KLIENT AB, BĘDZIESZ MÓGŁ POBIERAĆ
 • listę dostępnych aktualnie produktów,
 • opisy produktów oraz tabele parametryczne,
 • zdjęcia produktów,
 • strukturę drzewa produktowego,
 • informacje na temat stanów magazynowych AB,
 • listy zamówień oraz informacje odnośnie stanu zamówień,
 • informacje na temat dostępnych terminów płatności,
 • listy wystawionych faktur,
 • e-faktury.
BRAMKA XML UMOŻLIWIA RÓWNIEŻ
 • składanie zamówień,
 • tworzenie adresów wysyłkowych.

Bramka XML jest przez nas nieustannie rozwijany, a nasi partnerzy handlowi mają stały dostęp do aktualizacji. Zapewniamy także pełne wsparcie ze strony działu IT naszej firmy.

Więcej o bramce XML możesz przeczytać na tej stronie.

Integracja dla innych sklepów

Właścicielom sklepów internetowych opartych na popularnych platformach sprzedażowych jak cStore, Shoper, Sky-Shop, RedCart i inne proponujemy nowatorskie rozwiązanie, które pozwala na szybką i prostą integrację sklepu online z ofertą AB. Wykonując zaledwie kilka kliknięć możesz przenosić wybrane kategorie produktów z platformy AB do swojego sklepu internetowego.

Integratory pozwalają nie tylko w sposób łatwy i szybki importować produkty do sklepu on-line, ale również automatycznie aktualizować ceny
produktów przy uwzględnieniu ustalonej marży (rozwiązanie to gwarantuje natychmiastową aktualizację cen, zgodnie ze zmianami w systemie AB).

Integrator dostępny w chmurze. Panel zarządzający powiązanymi produktami dostępny jest z dowolnego komputera podłączonego do sieci Internet. Nie ma potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania na komputerze, a szybkie serwery pozwalają na aktualizację cen i stanów magazynowych tysięcy produktów w zaledwie kilka minut.

AB Integracja

Moduł Allegro

Duża część polskiej sprzedaży w Internecie odbywa się poprzez serwis aukcyjny Allegro. Dlatego dla osób sprzedających lub dopiero chcących prowadzić ją w ten sposób, stworzony został moduł Allegro. Głównym zadaniem tego narzędzia jest ułatwienie wystawiania oraz monitorowania ofert w serwisie aukcyjnym Allegro.pl.

Klienci korzystający z tego narzędzia mogą w prosty sposób wystawiać aukcje internetowe zawierające uzupełniony opis produktu, jego specyfikację oraz zdjęcia. Moduł Allegro podpowiada ile sztuk znajduje się w magazynie AB tak, aby móc zaoferować odpowiednią ilość aukcji Allegro. Proces zakupu jest w pełni zautomatyzowany, zamówienie złożone na aukcji Allegro może trafić do realizacji w AB, nasza firma wyśle zakupiony przedmiot bezpośrednio do klienta.

Więcej o Module Allegro możesz przeczytać na tej stronie.

allegro

cStore - sklep z ofertą AB

Chcesz założyć sklep internetowy? Proponujemy skorzystania z oprogramowania cStore, które posiada zaawansowaną integrcję z AB. Jako jedne z nielicznych pozwala prowdzić sprzedaż zarówno w modelu B2C jak i B2B.

Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.

Śledzimy trendy e-commerce i reagujemy na potrzeby naszych partnerów handlowych. Oferujemy najnowsze i najlepsze dostępne na rynku rozwiązania

Prezentacje produktów 360°


Wiemy jak ważne jest ciekawe i nietuzinkowe zaprezentowanie produktu w Internecie. Na podstawie profesjonalnych zdjęć wysokiej jakości powstało ponad 12000 prezentacji 360° produktów dostępnych w ofercie AB. Liczba prezentacji zwiększa się o niemal 200 nowych tygodniowo! Partnerzy AB mogą w łatwy i szybki sposób zamieścić wybrane prezentacje na stronie swojego sklepu internetowego.

Prezentacje produktów 360° wyświetlają się na każdym urządzeniu, niezależnie od systemu operacyjnego (komputer, tablet, smartfon).

12000

prezentacji posiadamy obecnie w naszej bazie.

200

nowych prezentacji dodajemy każdego tygodnia.

Infografiki

Chcąc lepiej zaprezentować najważniejsze parametry techniczne oferowanych przez nas produktów, stworzyliśmy czytelne, kolorowe infografiki produktowe. Nasi partnerzy handlowi mogą generować własne, spersonalizowane infografiki, które będą zawierać nazwę ich firmy lub adres sklepu internetowego.

Pobierz przykładową infografikę.

Specyfikacje

Zaawansowane produkty posiadają szereg istotnych dla konsumentów parametrów. Dlatego też stworzyliśmy specjalne tabele parametryczne, zawierające wszystkie niezbędne informacje o danym produkcie. Nasi partnerzy mogą pobierać specyfikacje bezpłatnie i korzystać z nich w swoim sklepie internetowym lub na aukcji Allegro, oferując tym samym swoim klientom produkty z pełnym opisem ich najważniejszych danych technicznych.

Przykładowe opisy można zobaczyć na naszej platformie sprzedażowej. Przejdź na ABOnline.pl i zaloguj się do wersji demonstracyjnej wpisując w pola login i hasło „demo”.

750

opisów dodajemy każdego tygodnia.

50 000

parametrów modyfikujemy każdego miesiąca.