POZNAJ NAS

AB - Twój partner w biznesie!

AB S.A. jest czołowym dystrybutorem sprzętu elektronicznego w Polsce oraz w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, działającym na rynku już ponad 32 lata.

Kim jesteśmy?

Spółka AB należy do Grupy Kapitałowej AB i od 2006 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Roczne obroty Grupy AB przekraczają 15 mld PLN. W skład Grupy wchodzą również następujące spółki: Alsen Marketing, Optimus, Rekman, AT Compus, AT Computer, AT Computers oraz Comfor Stores. Obok ugruntowanej już pozycji na rynku sprzętu IT, Grupa AB z sukcesem prowadzi dystrybucję elektroniki użytkowej, zabawek, produktów związanych z telefonią komórkową oraz AGD i RTV.

Grupa AB konsekwentnie zdobywa nowe rynki zbytu i systematycznie powiększa bazę partnerów handlowych. Zapotrzebowanie na usługi firmy stale rośnie, dlatego zdecydowaliśmy się na budowę nowoczesnego centrum logistycznego w strategicznej lokalizacji – w Magnicach pod Wrocławiem.

Sprzedaż w Internecie

Rozwój e-commerce, jednego z priorytetów Grupy, to odpowiedź na potrzeby partnerów, którzy postrzegają AB nie tylko jako dostawcę produktów, ale również rozwiązań e-commerce wraz z usługami logistycznymi i kompleksowymi rozwiązaniami finansowymi. Coraz więcej naszych partnerów rezygnuje z własnych magazynów, na rzecz wysyłki towaru do konsumenta bezpośrednio z magazynu AB (tzw. dropshipping). Pozostawiają AB operacje, w których nasza firma jako dystrybutor specjalizuje się od lat, a sami mogą skupić się wyłącznie na rozwoju sprzedaży. Obserwujemy stale rosnące zainteresowanie wprowadzonymi przez AB produktami i usługami e-commerce, takimi jak moduł Allegro, Sklepy Partnerskie, bramki XML czy zdjęcia 3D i 360 stopni towarów z naszej oferty.

Możesz na nas polegać

Naszym partnerom zapewniamy pełne wsparcie w ramach działań e-commerce. Wiemy, jaka rolę odgrywa obecnie nie tylko jakość produktów, ale również szybkość ich dostawy. Dzięki stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań logistycznych gwarantujemy, że klient otrzyma zamówiony produkt już następnego dnia. Twój sklep internetowy i nasza sprawdzona, ciągle rozwijana technologia, pozwolą sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów, tworząc sytuację w której wszyscy wygrywamy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę www.ab.pl.